The Sims 3 + dodatki [PL][iso][DVD]

seeders: 44
leechers: 16
Added on Jun 1, 2010 by kizaaa78 in Games > PC
Downloaded 13,293 times.

The Sims 3 + dodatki [PL][iso][DVD] (Size: 11.37 GB)
  INSTRUKCJA - WAŻNE!!!.txt 1.59 KB
  The Sims 3 - High End Loft Stuff
  The Sims 3 - podstawa
  The Sims 3 Wymarzone Podróże

Description

Maxis ( producent )

Electronic Arts Inc. ( wydawca )

Electronic Arts Polska ( dystrybutor PL )

familijne / symulacje

2009-2010 - data wydania w Polsce

****wymagania sprzętowe****

Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1

OPIS GRY THE SIMS 3:

he Sims 3 to kolejna część bestsellerowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku. Gra stanowi symulację ludzkiego życia, począwszy od narodzin aż po samą śmierć z zachowaniem towarzyszących temu procesowi wydarzeń (pierwszy pocałunek, małżeństwo, przejście na emeryturę etc.).

Developerzy poczynili wiele usprawnień w stosunku do tego, co zaoferowano w The Sims 2 i jego dodatkach. W „trójce” podczas tworzenia nowego bohatera gracz z puli niemalże stu różnych cech określających osobowość wybiera pięć. Decyzję tę warto przemyśleć, ponieważ wskazane elementy mają niemały wpływ na rozgrywkę, np. Sim odznaczający się mądrością zdecydowanie szybciej uczy się, w konsekwencji czego ma większe szanse na awans w pracy. Zredukowano liczbę pasków potrzeb z ośmiu do sześciu. Simowie posiadają swego rodzaju humorki - ich samopoczucie zależy od tego czy doświadczają pozytywnych czy negatywnych zdarzeń w postaci zarówno codziennych działań jak i bardzo rzadkich (np. narodziny dziecka czy śmierć osoby bliskiej).

Wraz z The Sims 3 do rozgrywki zostaje wprowadzony system marzeń, podobny do pragnień z „dwójki”. Kupując dziecku teleskop można sprawić, że zacznie ono śnić o karierze astronoma. Poznając atrakcyjną osobą Sim może postanowić, że zaprzyjaźni się z nią. Warto zaznaczyć, że za nie zrealizowane postanowienia i marzenia nie ma żadnych kar – zwyczajnie zostają one zapomniane i zastąpione przez inne.

Drobne zmiany dotknęły również sfery zawodowej. Użytkownik jest w stanie w pewnym sensie kontrolować godziny pracy – zdecydować o wcześniejszym wyjściu lub zostaniu po godzinach. Może on także określić swój stosunek do przełożonego – chcąc w łatwy sposób zdobyć awans należy zwyczajnie podlizywać się mu. Z karierą bezpośrednio został związany system okazji, który można wyjaśnić poprzez następujący przykład: gdy w restauracji, w której popsuje się zmywarka, Sim dostaje szansę wykazania się poprzez umycie sterty brudnych talerzy.

Niemniej największym novum w stosunku do wydanych wcześniej pozycji jest brak granic pomiędzy parcelami. Poszczególne lokacje nie są już wyciętymi fragmentami wirtualnego świata, lecz stanowią jedną całość. Dzięki temu Sim bez problemu może przechadzać się po ulicach miasteczka czy odwiedzać sąsiadów. Co więcej opuszczając granice własnej działki czas nie zatrzymuje się w miejscu dla pozostałych członków rodziny – wirtualny świat żyje własnym życiem, a postacie sterowane przez użytkownika są częścią większej całości. Niemniej jednak decyzje podjęte przez gracza wywierają większy lub mniejszy wpływ na losy mieszkańców okolicy.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11216

OPIS GRY The Sims 3 - Wymarzone Podróże

The Sims 3: Destination Adventure to pierwszy, pełnoprawny dodatek do jednej z najpopularniejszych gier wszech czasów. Rozszerzenie pozwala Simom odpocząć nieco od zgiełku wielkiego miasta i skosztować życia na urlopie w kilku fikcyjnych, aczkolwiek łudząco podobnych do rzeczywistych, lokacjach.

Nasi podopieczni mogą wybrać się w daleką, egzotyczną podróż, gdzie czekają na nich nowi znajomi oraz najrozmaitsze rodzaje aktywności. Mowa tu m.in. o możliwości nauczenia się sztuk walki w szkole Shang Simla w Chinach, eksplorowaniu grobowców w egipskim Al Simhara czy romantycznym spacerze po Champs Les Sims we Francji.

Z wojaży po całym globie Simy przywożą do domu nie tylko wspomnienia, ale także filmy, fotografie i inne rzeczowe pamiątki. Autorzy nie zapomnieli także o bohaterach, którzy pomimo bogatej oferty turystycznej wolą spędzać czas we własnych czterech ścianach – z myślą o nich przygotowano pokaźny zestaw tapet, wykładzin i innych przedmiotów, mogących wnieść powiew świeżości w codzienne życie wirtualnych ludzi.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13754

OPIS The Sims 3 - Nowoczesny Apartament Akcesoria:

Zestaw dodatkowych elementów do trzeciej części serii The Sims, dzięki któremu możemy przeobrazić mieszkanie naszych Simów w tytułowy nowoczesny apartament.

Producent oddał do naszej dyspozycji kilkadziesiąt nowych obiektów, wśród których zdecydowany prym wiodą wszelakiej maści gadżety elektroniczne. Simy mogą teraz nabywać między innymi nowe modele płaskich telewizorów, wież stereo, konsol do gier, a nawet nietypowe elektryczne dzieła sztuki. Oprócz tego możemy kupować nowe rodzaje mebli i modyfikować przy ich pomocy wygląd pokoju gościnnego, patio, kuchni czy sypialni.

Fanów poprzednich odsłon serii może zainteresować zawarcie w Nowoczesnym apartamencie trzech doskonale znanych im przedmiotów, które nie znalazły swojego miejsca w podstawowej wersji The Sims 3. Mowa tu o wibrującym łóżku dla nowożeńców, gitarze elektrycznej oraz wielkim akwarium.

Osobną kategorię stanowią modne ubrania i w tym przypadku możemy wybierać pomiędzy kilkunastoma nieznanymi wcześniej kreacjami, kupując między innymi szykowne garnitury czy eleganckie wieczorowe suknie.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14395

Prosta instrukcja intalacji:

1.Install The Sims 3

2.Update The Sims 3

3.Install The Sims 3 Wymarzone Podróże

4.Install The Sims 3 Nowoczesny Apartament Akcesoria

5.Skopiuj CRACKA i ciesz się grą

Szczegółowa instrukcja znajduje się w torrencie

Related Torrents

torrent name size files age seed leech

Sharing Widget

Download torrent
11.37 GB
seeders:44
leechers:16
The Sims 3 + dodatki [PL][iso][DVD]

Trackers

tracker name Status checked seeders leechers downloads
http://tracker.torrenty.org:6969/announce
outdated 20 Sep 2014 - - -
udp://tracker.publicbt.com:80/announce
udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
http://tracker.openbittorrent.com/announce
outdated 11 Aug 2013 - - -
http://tracker.publicbt.com/announce
deleted 11 Aug 2013 - - -
http://9.rarbg.com:2710/announce
private 01 Jun 2010 - - -
http://www.torrent-downloads.to:5869/announce
error 01 Jun 2010 - - -
µTorrent compatible trackers list

Locations

name
KickassTorrents
Torrent hash: 2a36cd45165959a65b2eaf39d8e0dbba0afc833f

All Comments

please, leave only comments related to that torrent
or sign-in
0
anonymous • 22 June 2014, 14:02 Show comment
szkoda gadać - nie działa chociaż wszystko instalowane wedle instrukcji. teraz tylko więcej syfu na kompie którego się trzeba pozbywać
0
anonymous • 12 December 2013, 22:08 Show comment
zrobiłam wszystko i nie dziala !! ;/ jest napisane ze mam wlozyc dysk z gra a jest obraz plyty zamontowany, odpalalam przez kraka, istrukcja krok po kroku z dokladnoscia robiona ! ;/ nie sciagajcie jak wam szkoda czasu to lepiej znalezc cos innego... ja czas stracilam
0
anonymous • 12 December 2013, 19:22 Show comment
nie wiem czemu pisze ze na plycie znajduje sie folder vitality i crack nie ma nic takiego.. sa 3 foldery z obrazami plyt, nie sciagajcie tego lepiej bo to nie działa ;/ ktos robi nas w chuja tylko nie wiem dlaczego tak perfidnie zmysla instrukcje a na plycie brak tych informacji ktore sobie ta osoba wymyslila... moze to wirusy,...
0
anonymous • 12 October 2013, 19:19 Show comment
Nie ma miejsca na dysku żeby dać cracka o.o
0
anonymous • 09 January 2013, 08:40 Show comment
lucher znajduje sie po zainstalowaniu podstawy w sims3gamebin... pozatym wystarczy wpisać w wyszukiwarce paciuloki :P
0
anonymous • 23 September 2012, 14:19 Show comment
nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada ale wszystko robie wedlug instrukcji a to nadal domaga sie plyty...
0
anonymous • 12 December 2013, 22:08 Show comment
dokladnie ;/
0
anonymous • 15 May 2012, 21:28 Show comment
kuuurde. nie mam folderu sims-luncher .gdzie on sie znajduje,prosze o szybką odp.;/
0
anonymous • 16 April 2012, 12:17 Show comment
jak to zainstalowac?
0
anonymous • 05 April 2012, 08:48 Show comment
ja tey mam problem z gra. nie wiem jak ja zainstalowac...
0
anonymous • 23 March 2012, 12:13 Show comment
ej bo dopiero teraz przeczytałam, że wymagany jesst windows xp, albo vista... trochę się nie znam na tym, ale pójdzie to na windows 7 ?????? help.. pobieram właśnie i już jest ponad 90 % xD mam nadzieje, że nie będzie problemu.. :-x
Show More All

User Opinions

Report a bug